Eğitim, Konferans, Çalıştay
Yönetim Sistemleri Eğitimleri
Kurumsal Gelişim Eğitimleri
Kişisel Gelişim Eğitimleri
Teknik Eğitimler
Verimlilik Genel Müdürlüğü Çalıştayı

Kurumsal Gelişim Eğitimleri

Raporlama teknikleri - İletişimin her gün daha kolaylaştığı ve yaygınlaştığı günümüzde rapor isteyenin olduğu kadar raporlama yapanın da zamanı önemli. Ayrıca paylaşılmış her bilgi başarıya giden ekibin ihtiyaç duyduğu bir güç olabilir. Doğru şekilde ve zamanında verilmiş bir raporu yazan kadar okuyanın da anlaması ve faydalanması için bu eğitime ihtiyaç vardır. Her aşamadaki çalışanın alması doğrudur. Dönemsel raporlama da bu eğitimin içinde yer almaktadır.

Ekip çalışması - Ortak bir amaç için çalışma içinde olan ve en az 2 kişiden oluşan gruba ekip denir. Günümüzde çok söylenen misyon amaç vizyon ise çalışma şeklidir. Ben yerine biz kelimesinin daha fazla uygulanması ve birbirini uyumlu bir şekilde tamamlayan grubun her elemanına gereken bir eğitim. Ekip ruhu da ele alınmaktadır. Ekip oluşturulması da önemli teknik ve yöntem gerektirir.

Swot Analizi - Raporlama teknikleri eğitiminin içinde yer alan bu eğitim aslında iş ve özel hayatımızın her aşamasında kullanabileceğimiz basit bir yöntemi doğru uygulamamızı sağlıyor. Tam bir bireysel gelişim eğitimi. Güçlü ve zayıf yanlarımızı algılamamızı, önümüzdeki fırsat ve risklerimizi görme ve ifade etme işi. Önemle tavsiye ederiz.

Strateji - Şirket uygulamalarında strateji ve uygulanmasını anlatan özel bir eğitim. Swot eğitimden ayrı daha üst bir eğitim olup her kadamedeki çalışanın alabilceği ancak üst düzey yöneticilerin mutlak alması gereken bir eğitim

Yönetici Geliştirme - Şirket bünyesinde bulunan geleceğin yönetici adaylarını bir havuz içerisinde eğitmek ve gözlemek prensibinde olan kurumların alması gereken bir eğitimdir. Şirket türü ve büyüklüğüne göre gelişim planı ve personelde yeni yapılanma konuları da bu eğitimde yer almaktadır. Bu eğitimin, içine mülakat teknikleri eğitimi de dahil edilebilir.

Dış Ticaret Ve Kambiyo - Artık bir üniversite bölümü olan dış ticaret konusunda şirketlerin pazar arayışları, pazara girme teknikleri yer almamakta. Kambiyo esasları konusunda pratikler ve maliyet azaltıcı çalışmalar ise az geçilmektedir. Bu eğitimdeki temel amaç yeni pazarlar ve mevcut pazarda güç koruma, uluslar arası sözleşme, ihale konularına aktif bilgilendirme


Adres: 1690 Sokak No:24 Karşıyaka İş Merkezi Kat:2 D:7 Karşıyaka / İZMİR
E-Mail: kirazci@qmcd.com.tr ve/veya buran@qmcd.com.tr

QMCD, İnke Kalite Yönetim Sistemleri Eğitim Danışmanlıkİnsan Kaynakları Ticaret Ltd.Şti.’nin tescilli ticari markasıdır.
© Copyright 2011 QMCD İş Geliştirme Merkezi
By Enerji Dizayn ®