Resmi İzin, Ruhsat ve Sertifikalar
Garanti Belgesi İşlemleri
Gıda Üretim İzinleri
TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi
Borkod İzinleri
Sanayi Sicil Belgesi
Kapasite Raporu
GSM Ruhsatı
İş Yeri Açma Ruhsatı-Sıhhi Müeseseler
İş Yeri Açma Ruhsatı-Gayri Sıhhi Müeseseler
Türk Malı (Yerli Malı) Belgesi
İşletme Belgesi
E İmza Sertifikası
Zirai Kredilendirme Belgesi

Borkod İzinleri

 Barkod standartları ve barkod alfabelerinin kullanımı ve baskı teknikleri konularında daha ayrıntılı bilgi almak için QMCD İŞ Geliştirme Merkezinden bilgi edinilmesini tavsiye ediyoruz.

Barkod İşlemleri, ilgili sözleşme imzalandığı tarihten itibaren iki hafta içinde tamamlanmaktadır.

Noter onaylı bir taahhüt ve giriş aidatı söz konusudur. İlk kuruluş yılındaki firmalar için taban giriş ücreti uygulanırken, kuruluş tarihi itibari ile bir yıldan fazla süre geçmiş olan firmalar için bir önceki yıl ciro dikkate alınarak giriş aidatı belirlenmektedir.

Türkiye’deki GS1 Numaralandırma Organizasyonu TOBB Global Standartlar Merkezi  TOBB-GS1 Türkiye’ye üye olarak GS1 Firma Numarası alan üretici, dağıtıcı ve satıcı firmaların yararlanması amacıyla bir kılavuz hazırlanmıştır, 

• ticari ürünlerin,

• taşıma birimlerinin, 

• demirbaşların, 

• yerlerin

tanımlanması ve numaralandırılması için uygulanan GS1 standartları konusunda bir klavuz belgesi niteliği taşımaktadır.

Uluslararası ticarette el değiştiren ürünlerin tanımlanması başta olmak üzere tüm elektronik ticaret uygulamalarının altyapısını oluşturan evrensel bilgi tanımlama ve uygulama standartlarını geliştiren ve kurallarını koyan bir yapı kimliğini kazanmıştır. Bu gelişmeler doğrultusunda, 2005 yılı başında organizasyonun adı GS1, sistemin adı da GS1 Sistemi olarak değişmiştir. 

Barkod numarası, barkod filmi haline doğru şekilde dönüştüğünde düzgün çalışmaktadır. Barkod filmlerinizi de QMCD İş Geliştirme Merkezi aracılığıyla sorunsuz bir şekilde yaptırabilirsiniz.


Adres: 1690 Sokak No:24 Karşıyaka İş Merkezi Kat:2 D:7 Karşıyaka / İZMİR
E-Mail: kirazci@qmcd.com.tr ve/veya buran@qmcd.com.tr

QMCD, İnke Kalite Yönetim Sistemleri Eğitim Danışmanlıkİnsan Kaynakları Ticaret Ltd.Şti.’nin tescilli ticari markasıdır.
© Copyright 2011 QMCD İş Geliştirme Merkezi
By Enerji Dizayn ®