Resmi İzin, Ruhsat ve Sertifikalar
Garanti Belgesi İşlemleri
Gıda Üretim İzinleri
TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi
Borkod İzinleri
Sanayi Sicil Belgesi
Kapasite Raporu
GSM Ruhsatı
İş Yeri Açma Ruhsatı-Sıhhi Müeseseler
İş Yeri Açma Ruhsatı-Gayri Sıhhi Müeseseler
Türk Malı (Yerli Malı) Belgesi
İşletme Belgesi
E İmza Sertifikası
Zirai Kredilendirme Belgesi

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

 

TSE’nin özellikle servis hizmetlerine yönelik yapılan belgelendirmesidir. Marka tescili size ait ürünler için de kendi üretiminizin servisi olabilirsiniz.

TSE’nin bazı standartları ilgili hizmeti yerine getirecek olan firmaların yapısal ve organizasyonel yapısını ayrıca işleyişini düzenler; bu standartlarda TSE HYB (Hizmet Yeterlilik Belgesi) olarak anılır.

QMCD İş Geliştirme Merkezi, Sanayi ve Hizmet Sektörlerine danışmanlık verecek firmaların yeterlilik şartlarını düzenleyen TS 13082 ve TS 13078 standartlarını kapsamında TSE HYB belgesine sahiptir. Bu belge ile siz müşterilerimize verdiğimiz danışmanlığın yeterliliği TSE tarafından onaylandığını kanıtlamaktadır. Ayrıca, KOSGEB yararlanıcısı olan müşterilerimiz desteklenen konularda bizlere ödediği ücretin destek kapsamında %50 geri dönüşünü KOSGEB’den geri ödemesiz olarak sağlayacaktır.  

TSE HYB işlemleri, yaklaşık 4-6 hafta sürmektedir. TSE HYB almak isteyen müşterilerimizin bu süreyi dikkate alarak bizlerle irtibata geçmesini rica ederiz.

TSE HYB standartlarının bazıları hizmet verilecek iş yerinin minimum alanını da belirlemekte olduğundan, iş yeriniz ile ilgili bilgileri bizimle paylaşarak yönlendirme ve bilgilendirme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

TSE HYB, Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik ve Garanti belgesi alımlarında, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından ÖN ŞART olarak talep edilmektedir.

 


Adres: 1690 Sokak No:24 Karşıyaka İş Merkezi Kat:2 D:7 Karşıyaka / İZMİR
E-Mail: kirazci@qmcd.com.tr ve/veya buran@qmcd.com.tr

QMCD, İnke Kalite Yönetim Sistemleri Eğitim Danışmanlıkİnsan Kaynakları Ticaret Ltd.Şti.’nin tescilli ticari markasıdır.
© Copyright 2011 QMCD İş Geliştirme Merkezi
By Enerji Dizayn ®