Resmi İzin, Ruhsat ve Sertifikalar
Garanti Belgesi İşlemleri
Gıda Üretim İzinleri
TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi
Borkod İzinleri
Sanayi Sicil Belgesi
Kapasite Raporu
GSM Ruhsatı
İş Yeri Açma Ruhsatı-Sıhhi Müeseseler
İş Yeri Açma Ruhsatı-Gayri Sıhhi Müeseseler
Türk Malı (Yerli Malı) Belgesi
İşletme Belgesi
E İmza Sertifikası
Zirai Kredilendirme Belgesi

Gıda Üretim İzinleri

 Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının yaptığı kontroller sonucunda sahip olunan belgeler konusunda, uzman kadro ve danışmanlarımız ile tüm brokratik işlemlerinizi sizin adınıza yerine getiriyoruz.

Belediyeler, Sağlık Müdürlükleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İl Müdürlükleri ile ilgili tüm işlemleriniz sözleşme kapsamında yürütülecektir. Gıda Üretim İzinleri ile ilgili işlemler gıda maddesinin cinsine göre farklılıklar göstermektedir. Bu sebeple danışmanlık firmasının uzman kadrosu doğru yönlendirme ve işlerin sorunsuz tamamlanması konusunda önem taşımaktadır. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İl Müdürlüklerinden emekli uzmanlarımız sizlere hizmet vereceklerdir.

Söz konusu işlemler için gerekli olan marka tesciliniz yok ise Fikri ve Sınayi Tescil İşlemleri menüsünden “Marka Tescil İşlemleri” sekmesini inceleyiniz. Uygun şartlarda marka tescilinizi de QMCD İş Geliştirme Merkezi Marka Vekilleri aracılığı ile yaptırınız. 


Adres: 1690 Sokak No:24 Karşıyaka İş Merkezi Kat:2 D:7 Karşıyaka / İZMİR
E-Mail: kirazci@qmcd.com.tr ve/veya buran@qmcd.com.tr

QMCD, İnke Kalite Yönetim Sistemleri Eğitim Danışmanlıkİnsan Kaynakları Ticaret Ltd.Şti.’nin tescilli ticari markasıdır.
© Copyright 2011 QMCD İş Geliştirme Merkezi
By Enerji Dizayn ®