Ürün Belgelendirme Danışmanlığı
TSE, TSEK Ürün Belgelendirmesi
CE Ürün Belgelendirmesi
UkrSEPRO Ukrayna Ürün Belgelendirmesi
Gost-R Rusya Ürün Belgelendirmesi
Diğer Ürün Belgelendirmeleri

Ürün Belgelendirme Danışmanlığı

QMCD İş Geliştirme Merkezi, Avrupa Birliği (EU) , Uluslararası Standart Organizasyonu (ISO) veya Her ülkeye ait ulusal standart enstitüleri tarafından yayınlanan (DIN, BS, JIS... Vs ) standartlara göre Ürün Belgelendirmesi yapılması için izmirde danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Belgelendirmesi istediğiniz ürünleri ile ilgili standartların belirlenmesi konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz.  Uygun standartları belirleyen firmalar Hizmet Talep Formunu doldurup firmamıza göndermeleri yeterlidir.

Gelen başvurular, ilgili birimin yönticisi tarafından değerlendirilir ve en kısa sürede sizinle irtibata geçilir. Talep ettiğiniz danışmanlık hizmeti ile ilgili firmanız ziyaret edilir. Ziyaret neticesinde verilecek danışmanlık hizmeti, süresi ve ücreti belirlenir.  Belirlenen kriterlere  göre teklif hazırlanır ve sizin onayınıza sunulmaktadır. Teklif onaylandıktan sonra sözleşme imzalanır. Sözleşme şartlarına göre gerekli belgelendirme işlemi tamamlandıktan sonra sözleşme sona ermektedir. 

Ürün Belgelendirmesi, CE Belgelendirmesi, TSE Belgelendirmesi, TSEK Belgelendirmesi, Gost-R Belgelendirmesi, UkrSEPRO Belgelendirmesi olarak çeşitlendirilmiştir. Ayrıntılı bilgiye soldaki menüden ulaşabilirsiniz. Diğer belgelendirmeler hakkındaki sorularınız veya merak ettikleriniz için iletişim menüsündeki irtibat telefonlarından veya mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

 Vekaletname İndir.

                        


Adres: 1690 Sokak No:24 Karşıyaka İş Merkezi Kat:2 D:7 Karşıyaka / İZMİR
E-Mail: kirazci@qmcd.com.tr ve/veya buran@qmcd.com.tr

QMCD, İnke Kalite Yönetim Sistemleri Eğitim Danışmanlıkİnsan Kaynakları Ticaret Ltd.Şti.’nin tescilli ticari markasıdır.
© Copyright 2011 QMCD İş Geliştirme Merkezi
By Enerji Dizayn ®