Hakkımızda

QMCD İş Geliştirme Merkezi 2001 yılında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetler üretmek amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne hizmet verdiği müşterilerinin ihtiyaçları ve müşteri güveni ile hizmet konularını genişletmiş ve bir şirketin ihtiyaç duyabileceği önemli hizmet konularını bir çatı altında toplamayı başarmıştır.

Kalite Yönetim Sistemleri Eğitim Ve Danışmanlığı

Ürün Belgelendirme Çalışmaları (TSE, TSEK, CE, Gost-R, Ukrsepro, GS Vb.)

Sınai Mülki Haklar Tescilleri (Marka, Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım)

Yasal Düzenlemelere Uygunluk ( Garanti Belgesi, GSM Raporu, Kapasite Raporu, Sanayi Sicil Belgesi, İşletme Belgesi, Diğer Ruhsat Ve İzinler)

Bayi Bulma Ve Bayilik Yönetimi (Franchising Management)

Bağımsız Denetim Ve Gözetim

Proje Hazırlama ve Proje Yönetimi Danışmanlığı (Kosgeb, Kalkınma Ajansı vs)

Yönetim danışmanlığı ve  İnsan Kaynakları Yönetimi

Gibi konularda hizmetlerini müşteri odaklı anlayışıyla sunmaktadır. Hizmet konuları ile ilgili detaylı bilgiyi web sitesinin menülerinden alabilirsiniz. Menülerde detayına ulaşamadığınız konular için web sitemizdeki iletişim formunu kullanarak, mail adresimize talebinizle ilgili mail atarak veya telefon numaramızdan bizleri arayarak sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

QMCD İş Geliştirme Merkezi, tam zamanlı ve yarı zamanlı (sözleşmeli) danışman ve eğitimcileri ile doğru ve dakik, hızlı ve sade, sonuç ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Çevre Danışmanlığı ve İş Güvenliği Danışmanlığı konularında da çözüm ortağınızdır. QMCD Grup olarak yapılanmakta olan QMCD İş Geliştirme Merkezi etkili çözümler için pratik deneyimlerini paylaşmaya devam etmektedir.

Sonuç olarak; misyonumuzu, müşterilerimize katma değer yaratarak ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunmak; vizyonumuzu, Ülke çapında markası güvenle birlikte anılan Sistem ve Ürün Belgelendirme, İnsan Kaynakları, Yönetim Sistemleri, Sınai Mülki Haklar, Çevre ve İş Güvenliği Danışmanlığı konularında hizmet veren grup şirketlerini bir çatı altına alan Grup yapısında kurumsallaşmak olarak belirledik.  

 


Adres: 1690 Sokak No:24 Karşıyaka İş Merkezi Kat:2 D:7 Karşıyaka / İZMİR
E-Mail: kirazci@qmcd.com.tr ve/veya buran@qmcd.com.tr

QMCD, İnke Kalite Yönetim Sistemleri Eğitim Danışmanlıkİnsan Kaynakları Ticaret Ltd.Şti.’nin tescilli ticari markasıdır.
© Copyright 2011 QMCD İş Geliştirme Merkezi
By Enerji Dizayn ®